Ons team

Michel Keeler

Manuele therapeut, fysiotherapeut, oedeemtherapeut, lymfapress therapie, arbeids- en bedrijfsfysiotherapeut, schouderspecialist, Dry needling, medical taping, shockwave therapie, medische trainingstherapie

Email: m.keeler@fysiotherapiekeeler.nl

Colette Dietz

Fysiotherapeut, fascia therapeut, shockwave therapie, medical taping.

Email: c.dietz@fysiotherapiekeeler.nl

Patrick Schipper

Fysiotherapeut, manueel therapeut i.o., medische trainingstherapie, medical taping, shockwave therapie.

Email: p.schipper@fysiotherapiekeeler.nl

Linda Hazenberg

Fysiotherapeut, oedeemtherapeut, lymfapress therapie, acupuncturist, herbalist, medical taping.

Email: l.hazenberg@fysiotherapiekeeler.nl

Simon van der Neut

Fysiotherapeut, manueel therapeut i.o., medische trainingstherapie, medical taping, shockwave therapie, personal trainer.

Email: s.vdneut@fysiotherapiekeeler.nl

Margo Pen

Psychosomatische fysiotherapeut, Somatic eperiencing, mindfulness, ademhalings- en ontspanningstherapie, EMI.

Email: m.pen@fysiotherapiekeeler.nl

Anneke Keeler

Receptioniste, telefoniste, administratief medewerkster

Email: a.keeler@fysiotherapiekeeler.nl

COVID-19  update 😷
  1. Wij verzoeken u vriendelijk om bij een bezoek aan onze praktijk een mondkapje te dragen.
  2. U dient alleen te komen zonder begeleiding (uitzonderingen zijn bespreekbaar)
  3. Maximaal 5 minuten van tevoren aanwezig.
  4. Bij binnenkomst dient u direct uw handen te desinfecteren
  5. Gebruik van het toilet uitsluitend in noodgevallen
  6. De kleedkamer is gesloten, gelieve thuis om te kleden
  7. Raak zo min mogelijk de deurklinken aan, wij openen en sluiten de deuren voor u.
  8. U dient zelf een grote handdoek of badlaken mee te nemen.